Cyberbezpieczeństwo Smartech-it
cyberbezpieczeństwo

SZKOLENIA

Szkolenia, które oferujemy pozwalają nie tylko zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa, ale także pomogą w budowaniu dobrych nawyków u pracowników.
szkolenia

Nasze szkolenia zawierają:

01.
Przypadki incydentów
Przedstawiają rzeczywiste przypadki incydentów naruszenia bezpieczeństwa, które wpłynęły na organizację, kraje, pracowników i obywateli.
02.
Możliwe zagrożenia
Uświadamiają możliwe zagrożenia i poprawiają świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa w obrębie działań pracownika i organizacji.
03.
Ćwiczenia „how-to”
M.in. Jak zachować ostrożność korzystając z sieci publicznych, zapoznanie z poziomami zaufania urządzeń, najlepsze praktyki ochrony e-mail, skuteczna ochrona hasłem i wiele więcej.
Cyberbezpieczeństwo smartech-it graphic
AUDYT

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

BEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

SZKOLENIA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

Jeżeli masz pytania..
Napisz do nas!