Rozwiązania IT

Zaprojektujemy, stworzymy oprogramowanie i wdrożymy Twoją aplikację lub oprogramowanie.

Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
Kodowanie

Tworzenie aplikacji, definiowanie i budowanie rozwiązań.

Modernizacja

Migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.

Projektowanie

Projektowanie aplikacji w oparciu o doświadczenie z zakresu UI/UX.

Integracje

Integracją aplikacji zapewniająca szybki, niezawodny i bezproblemowy przepływ danych.

Serwis

Utrzymanie aplikacji – dostarczanie usług wsparcia.

Testowanie

Testowanie aplikacji.

NASZE REALIZACJE

PRZYKŁADY ZAPROGRAMOWANYCH
PRZEZ NAS APLIKACJI

nasze realizacje

SignOnTheGo®

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów. SignOnTheGo® został laureatem wyróżnienia 16. edycji konkursu Dolnośląski GRYF w kategorii STARTUP ROKU oraz wyróżnienie w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.
nasze realizacje

Mobile Asset Management

Aplikacja oferuje moduły, które wspierają tabor kolejowy, ciężarowy i barki za pomocą narzędzi, które pozwalają użytkownikom śledzić zasoby, koszty, cykle napraw i zapasy podczas ich przemieszczania się w łańcuchu dostaw.
nasze realizacje

Maritime Guardian Pro

MGPro pomaga podróżnikom morskim, załogom i statkom, wyznaczając geograficzne położenie destrukcyjnych i wrogich działań na morzu, takich jak piractwo, rozbój czy porwanie.
ZAKRES PRACY

CO TWORZYMY..

01.
APLIKACJE MOBILNE
Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.
02.
APLIKACJE WEBOWE
Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
03.
INTEGRACJE
Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.
04.
CI/CD
Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.
Cyberbezpieczeństwo smartech-it graphic

Jeżeli masz pytania..
Napisz do nas!